Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Kuzenler Asansör Kiralama

Kuzenler asansör kiralama firmamız, İstanbul da nakliyat firmalarına hizmet vermeye başladı. 1. Kattan 25. Kata kadar kurulum yapan İstanbul’un en büyük asansörlerini kiralama yapabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile gelen yeni nesil nakliyat asansörlerini yurt dışından getirerek kiralama hizmeti veren Kuzenler eşya taşıma asansörleri ile güvenli taşıma fırsatı. 20 Yıllık geçmişi olan Kuzenler asansör kiralama , 3 kuzenin bir araya gelerek kurdukları firmayı bugüne taşımayı başardılar. Kuzenler ile çalışan firmalar her daim bizlere referans olmuştur.

Çözüm Ortağınız
  • Esen Uluslar arası nakliyat şirketi
  • Koç Nakliyat
  • Kartal Nakliyat
  • Öz Arge İnşaat şirketi
  • Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Kuzenler 3 ortak çalışan ile beraber yeniliklere her zaman açık olan bir firmadır. Firmamız bir den fazla sektöre hizmet vermektedir. Bazı Sektörler, evden eve nakliyat, mobilyacılar, inşaat firmaları vb. sektörlere kiralama yapmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz
Asansör kiralama nedir ? Nasıl Kiralanır ? Fiyatları nelerdir ?

Asansör Kiralama, yüksek katlara taşıması zor olan mobilya, eşya tarzı malzemeleri kolaylık taşır. Binaların dış cephesinden kurularak güvenli bir nakliyat asansörüdür. Asansör Kiralamak isteyen müşterilerimiz bizlere ulaşara detaylı bilgiler alabilirler. Fiyatlarımız uygundur ve arayan müşterilerimizi olumsuz geri çevirmeyiz.

Gerekli belgeleriniz var mı ? Her Semte gidiyor musunuz ?

Biz 3 ortak bu yola girmeden önce belgelerimizi tamamladık. Tüm belgelerimiz vardır. İstanbul’da 3 şubemiz ile her semte gidiyor ve kaliteli hizmet vermenin mutluluğu ve refahlığını yaşıyoruz.

İstanbul Asansör Kiralama, firması 1. kattan 25. kata kadar kiralık nakliyat asansörleri ile eşyalarınız güvenli taşınsın. Yüksek katlar, büyük mobilyalar nasıl taşınacak derdine son. Kuzenler asansör kiralama ile 1 adım önde başlarsınız.

Kuzen Nakliyat Asansörleri Kiralama Sitesi

İstanbulun her semtine kalite asansör kiralama hizmet veren tek firma

ARA