Beşiktaş Kiralık Asansör

15.03.2020
3.432
Beşiktaş Kiralık Asansör
Beşiktaş Kiralık Asansör

Beşiktaş kiralık asansör, evden eve nakliyat firmalarına uygun fiyatlarda asansör kiralama hizmetimiz vardır. Nakliyat firmalarına %10 indirim kiralama yapıyoruz. 25. kata kadar kiralama yapabilirsiniz. Her kata uygun nakliyat asansörlerimiz ile eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve kolay taşınsın. Asansörlü taşımacılık her müşterinin hemen hemen görmek istediği bir gereksinim olmaya başladı. Kiralık Asansör Beşiktaş nakliyat firmalarına uygun fiyatta asansör kiralayabilirsiniz.

İstanbulun gözde firmalarından Kuzenler asansör Kiralama ile yüksek katlara kolay eşya taşıma sistemleri. En iyi ve en kaliteli işçiliği bu firmadan temin edebilirsiniz.

Beşiktaş Ucuz Asansör fiyatları, fiyatlarımız çok uygundur. Fiyatlarımızı öğrenmek için telefon ile iletişim sağlamanız yeterli olucaktır. Beşiktaş kiralık asansör Uygun fiyat garantisi ile müşterilerimize kaliteli işçilik sunmanın gururunu yaşamaktayız. Asansörlerimiz son model olup kurulması mümkün olmayan yerlere dahi kurarak bunu kanıtlamış bulunmaktayız. Asansör Kiralama yaparak sizlerde iş gücünü azaltabilir, güvenle taşıma sağlayabilirsiniz.

Beşiktaş Mobil Asansör, bildiğiniz üzere mobil asansörler olarak da bilinen mobil vinç, dış cephe nakliyat asansörleri gibi müşterilerimizin adlandırdığı nakliyat asansörlerini İnşaat firmalarına da kiralama yapabilirsiniz. Çatı aktarmada, atık toprak, kiremit, tuğla, kapı, pencere, mobilya ve eşya taşımalarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İnşaat firmalarına günlük, aylık ve yıllık kiralamada uygun fiyat garansi verilmektedir.

Asansör Kiralama Nasıl Yapılır  ;

Asansör Kiralama yapmak isteyen firmaların yapması gereken bazı aşamalar vardır. Bu aşamalar kısaca;

  • Öncelik Asansör kurulup kurulamayacağını göz ile tespit etmeleri gerekir. ( Veya asansör firması olarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz. )
  • Asansör kurulacağı alanın önceden boşaltılması ve güvenlik önlemlerinin alınması gerekir.
  • Asansör kullanıcısı yani Operatör ile görüşülüp katın söylenmesi ve gerekli bilgilerin verilmesi gerekir.
  • Operatör gelir asansörü kurmadan önce şerit ile güvenli bölgeyi belirler.
  • Sonrada asansör kurulur. Kamyon veya taşıma işlemi başlar.

Kiralık asansör hizmetimizden yararlanmak isteyen Müşterilerimiz şahız olarak nasıl bir kiralama yapabilirler;

  • Beşiktaş Kiralık asansör firması olarak Önceliğimiz güvenliktir.
  • Şahız olarak Mobilya sahibi veya Eşyasını taşıtmak isteyen müşterilerimiz önceden gözle tespit ederek asansörün kurulabilir olduğunu bilmesi gerekir.
  • Telefon ile görüşülerek asansör kiralamak istediğini ve hangi kata kiralama yapacağını belirtir.
  • Operatör detaylı bilgileri aktarır ve gelmeden önce asansör kurulacak olan bölgenin temiz ve güvenli olmasını ister.
  • Pencere veya Balkon gibi yerlere kurulduğunu olası bir sorun ile karşılaşıldığında sorumlu olan kişi asansör kiralama isteyendir. Çünkü asansör kiralamak isteyen Müşterimiz belirtiği talimatlara göre asansör gelir.
ARA